Once upon a time…

Once upon a time…

blogerki

Witamy na naszym blogu!

Skok po sok to blog o smaku, pasji, przyjaźni i niesamowitej fantazji….

Blog prowadzą dwie studentki UMK. Jesteśmy przyjaciółkami od czasów licealnych, znamy się jak łyse konie. Razem poznajemy smaki, eksperymentujemy, mieszamy, poprawiamy błędy :)

Pomysł na bloga narodził się przy okazji odbywania studenckich zajęć z pedagogiki medialnej, ale to nie znaczy, że z musu! Jest świetnym sposobem na wolny czas, mobilizuje do działania, a także dobrą receptą na udaną przyjaźń.

DLA KOGO?

Witryna skierowana jest dla osób interesujących się dietą sokową, zdrowym odchudzaniem, zdrowym odżywianiem, ekologicznym trybem życia, osób które chciałyby oczyścić swoje ciało, poprawić przemianę materii, a tak naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zapraszamy do śledzenia!

Pozdrawiamy!

 

 

Informujemy, że wszystkie fotografie zamieszczone na niniejszej stronie są naszą własnością i zastrzegamy sobie wyłączne prawo do ich wykorzystywania i publikacji.

Kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć bez naszej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega odpowiedzialności zgodnie z postanowieniami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Zostaw odpowiedź